Chłodna 5, Pabianice

Historia nieruchomości

Pabianice to miasto leżące na południowy zachód od Łodzi, do centrum której można dotrzeć w niecałe pół godziny. Bliskość aglomeracji sprawia, że Pabianice to doskonała lokalizacja, która pozwala na spokojne życie bez charakterystycznego dla największych miast pędu, a jednocześnie umożliwia korzystanie ze wszystkich zalet, jakie oferuje pobliska stolica województwa.

W północnej części Pabianic znajduje się kameralna arteria ukryta wśród dróg z większym natężeniem ruchu. To ulica Chłodna. Jej zabudowę stanowią głównie domy jednorodzinne. Nie znajdziesz tam dużych bloków wielorodzinnych, za to możesz spodziewać się ciszy i spokoju. Wzdłuż ulicy prowadzi chodnik, przy którym rosną drzewa dające latem przyjemny cień i cieszące oczy zielenią, której w miastach tak często brakuje. 

Wystarczy jednak przejść kawałek dalej, by dotrzeć do centrum handlowego Echo Pabianice. W galerii można zrobić większe zakupy, zarówno spożywcze, jak i odzieżowe, gdyż mieszczą się tam butiki znanych i popularnych marek. W bliskim sąsiedztwie ulicy Chłodnej spotkasz również wiele mniejszych sklepów, punktów usługowych czy restauracji, do których można wybrać się na smaczny obiad czy aromatyczną kawę. Znajdują się tu także szkoły, przedszkola i place zabaw, co czyni tę okolicę atrakcyjną również dla rodzin z dziećmi.

Dawniej w okolicy ulicy Chłodnej znajdowały się miejskie ogrody. Prawdopodobnie był tam też staw fabryczny i dlatego na początku XX wieku była nazywana Wodnym Zaułkiem. To właśnie tam, w tej zielonej i spokojnej okolicy znajduje się nasza inwestycja – kamienica z numerem 5. Została wybudowana w 1938 roku. Przez te wszystkie lata gościła w swoich murach wielu mieszkańców i była świadkiem wielu wydarzeń. Dziś chcemy dopisać jej dalszą historię.

Ta czterokondygnacyjna kamienica po rewitalizacji będzie miała powierzchnię 560,8 m2 i będzie mieściło się w niej 17 lokali. Dlaczego warto rozważyć mieszkanie w kamienicy? Ponieważ kamienice to budynki z duszą! Mocno w to wierzymy i właśnie z tego powodu misją FID Group jest przywracanie świetności budynkom, które niejedno już widziały. Odmieniamy wizerunek polskich miast przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego zysku z inwestycji współpracującym z nami przedsiębiorcom i nowego miejsca do życia dla kolejnych zadowolonych lokatorów.

Adres:ul. Chłodna 5, Pabianice
Powierzchnia użytkowa:560,8
Ilość lokali:17
Finansowanie:

90%

Postęp prac:

90%

Sprzedaż:

90%

Najnowsze realizacje


Osada Cetniewo
Adres:Harcerska 45, Władysławowo
Powierzchnia użytkowa:52-57 m2
Ilość lokali:6
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

100%

Sprzedaż:

85%


Piekary Residence
Adres:ul. Piekary 13b, Poznań
Powierzchnia użytkowa:1589 m2
Ilość lokali:58
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

85%

Sprzedaż:

85%


Głogowska 163
Adres:ul. Głogowska 163 - Poznań
Powierzchnia użytkowa:982 m2
Ilość lokali:21
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

95%

Sprzedaż:

100%

„Największą wartość stanowią dla nas dobre relacje”

Odpowiedzialność i przyjazny kontakt z ludźmi to fundament, na którym od lat budujemy relacje prywatne i nasze firmy.

To właśnie dlatego ludzie chcą z nami inwestować wielokrotnie i właśnie dlatego spotkasz się u nas z prawdziwie ludzkim podejściem.