Granitowa 13, Łódź

Historia nieruchomości

Łódź to trzecie co do wielkości miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Wyprzedza ją pod tym względem tylko Warszawa i Kraków. W mieście wciąż można odczuć bogate tradycje włókiennicze i filmowe, ale coraz większe znaczenie zyskują nowe technologie, logistyka i usługi dla zaplecza biznesowego. Ta nowoczesna, dobrze skomunikowana Łódź jest dzisiaj świetnym miejscem do życia, inwestowania i rozwijania biznesu. W południowej części Łodzi znajduje się osiedle Chojny, a na nim spokojna, pełna zieleni ulica Granitowa. Prawdopodobnie nazwa Chojny pochodzi od licznego drzewostanu sosen, które kiedyś porastały ten teren. Do końca XIX wieku była to niewielka wieś, która szybko zaczęła się rozrastać w związku z rozbudową łódzkiego przemysłu. Tak powstało drugie co do wielkości przedmieście Łodzi, ostatecznie włączone do miasta w 1946 roku.  Czytaj dalej.

Kamienica Granitowa 13 znajduje się w środku zadbanego osiedla, wśród bloków. W przeciwieństwie do nowoczesnych, zamkniętych osiedli, bloki zostały wybudowane z zachowaniem odpowiedniej odległości, dlatego jest tu przestrzeń, której potrzeba, by mieszkać i czuć się komfortowo. Niskie natężenie ruchu sprawia, że jest prawdziwą enklawą spokoju w środku tętniącego życiem miasta.

Dzięki świetnej lokalizacji kamienicy wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki. W niewielkiej odległości znajdują się sklepy, ośrodki zdrowia, instytucje oświatowe, biblioteka czy punkty usługowe. W okolicznych restauracjach i kawiarniach zjesz pyszne posiłki z różnych stron świata, wypijesz smaczną kawę i miło spędzisz czas z bliskimi osobami.

Niedaleko Granitowej znajduje się kilka parków, świetnych do spacerów, joggingu czy jazdy na rowerze. Dla amatorów większego wysiłku przygotowana jest siłownia na powietrzu i boisko do koszykówki. Możesz także poćwiczyć grę w tenisa na pobliskim korcie. Również najmłodsi znajdą w okolicy coś dla siebie – liczne place zabaw z pewnością zapewnią odpowiednie miejsce do relaksu.

Powierzchnia kamienicy wynosi 540 m2. Znajdzie się w niej 6 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 340 m2 oraz lokal handlowo-usługowy o powierzchni 152 m2. Obecnie w lokalu usługowym na parterze mieści się sklep Żabka, dzięki czemu szybko i praktycznie bez wychodzenia z domu zrobisz codzienne zakupy.

Misją FID Group jest poprawa wizerunku polskich miast przy jednoczesnym zapewnieniu zysku inwestorom. Dlatego chcemy sprawić, by kamienica przy ulicy Granitowej 13 w pełni wykorzystała swój potencjał i stała się domem dla przyszłych mieszkańców.

Adres:Granitowa 13, Łódź
Punkt lokalizacyjny:Szpital M.Kopernika w Łodzi 650m
Powierzchnia użytkowa:339,65
Ilość lokali:7
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

100%

Sprzedaż:

100%

Najnowsze realizacje


Osada Cetniewo
Adres:Harcerska 45, Władysławowo
Powierzchnia użytkowa:52-57 m2
Ilość lokali:6
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

100%

Sprzedaż:

85%


Piekary Residence
Adres:ul. Piekary 13b, Poznań
Powierzchnia użytkowa:1589 m2
Ilość lokali:58
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

85%

Sprzedaż:

85%


Głogowska 163
Adres:ul. Głogowska 163 - Poznań
Powierzchnia użytkowa:982 m2
Ilość lokali:21
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

95%

Sprzedaż:

100%

„Największą wartość stanowią dla nas dobre relacje”

Odpowiedzialność i przyjazny kontakt z ludźmi to fundament, na którym od lat budujemy relacje prywatne i nasze firmy. To właśnie dlatego ludzie chcą z nami inwestować wielokrotnie i właśnie dlatego spotkasz się u nas z prawdziwie ludzkim podejściem.