Sobieskiego 5, Pruszków

Historia nieruchomości

Właściciel nieruchomości posiadał w tej lokalizacji dwie sąsiadujące ze sobą działki. Każda z nich dysponowała odrębnym planem zagospodarowania przestrzennego i tylko na jednej z nich dopuszczalna była zabudowa wielorodzinna. Działka umożliwiająca zabudowę wielorodzinną była bardzo atrakcyjna dla deweloperów, jednak jej posiadacz pragnął sprzedać obie nieruchomości w pakiecie jednemu kupującemu. Wszyscy deweloperzy, którzy podchodzili do tej inwestycji wycofywali się, ponieważ zakup obu działek okazywał się dla nich niemożliwy. 

 

Po wstępnych oględzinach znaleźliśmy pomysł zarówno na niemalże pustą działkę pod zabudowę, jak również na działkę obok, na której stał jednorodzinny dom do remontu. 

 

Kupiliśmy obie nieruchomości, a następnie odsprzedaliśmy jedną z nich naszemu członkowi zespołu. Na drugą działkę przygotowaliśmy projekt pod bardzo ciekawą zabudowę i po wspólnym przemyśleniu strategii, przekazaliśmy inwestycję w ręce znajomego dewelopera.

Obecnie

Na działce umożliwiającej zabudowę wielorodzinną deweloper buduje kompaktowy i nowoczesny blok mieszkalny. Dzięki świetnej lokalizacji i przyjaznym warunkom nieruchomości, aż 95% dostępnych lokali znalazło już swoich nowych nabywców. 

Działka przy ul. Sobieskiego 5, na której znajduje się dom jednorodzinny jest w posiadaniu naszego zadowolonego współpracownika, który stopniowo remontuje dom i samodzielnie doprowadza go do zaplanowanego stanu.

Adres:ul. Sobieskiego 5, Pruszków
Punkt lokalizacyjny:Centrum Pruszkowa
Powierzchnia użytkowa:137 m2
Ilość lokali:1
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

100%

Sprzedaż:

100%

Inwestycja dewelopera na działce sąsiedniej:

Inwestycja deweloperska firmy:

Najnowsze realizacje


Osada Cetniewo
Adres:Harcerska 45, Władysławowo
Powierzchnia użytkowa:52-57 m2
Ilość lokali:6
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

100%

Sprzedaż:

85%


Piekary Residence
Adres:ul. Piekary 13b, Poznań
Powierzchnia użytkowa:1589 m2
Ilość lokali:58
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

85%

Sprzedaż:

85%


Głogowska 163
Adres:ul. Głogowska 163 - Poznań
Powierzchnia użytkowa:982 m2
Ilość lokali:21
Finansowanie:

100%

Postęp prac:

95%

Sprzedaż:

100%

„Największą wartość stanowią dla nas dobre relacje”

Odpowiedzialność i przyjazny kontakt z ludźmi to fundament, na którym od lat budujemy relacje prywatne i nasze firmy.

To właśnie dlatego ludzie chcą z nami inwestować wielokrotnie i właśnie dlatego spotkasz się u nas z prawdziwie ludzkim podejściem.