Zespół

Zarząd i wspólnicy

Filip Piechowiak

Filip Piechowiak

CEO

Lider, strateg i entuzjasta szczegółowego planowania finansowego. Pasjonat architektury, jazdy konnej oraz rozwoju osobowego. Wierzy, że dobre relacje z ludźmi, wsparcie i możliwość odmiany czyjegoś życia stanowi największy przywilej człowieka.

Michał Szulc

Michał Szulc

Partner & Dyrektor ds. Rozwoju

Aktywny inwestor, przedsiębiorca i pasjonat nieruchomości. Lata doświadczeń na stanowiskach managerskich w globalnych firmach oraz wewnętrzną intuicję wykorzystuje do budowania biznesu. Posiada talent do dostrzegania okazji inwestycyjnych tam, gdzie nikt inny ich nie widzi. Specjalizuje się w wydobywaniu ukrytego potencjału z nieruchomości.

Filip Kowarski

Filip Kowarski

Partner

Doświadczony specjalista nieruchomości. Pomógł w zakupie, remoncie lub wynajmie ponad setek nieruchomości. Szkoleniowiec i autor książek m.in. Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej. Od 10 lat prowadzi projekty, które poprawiają stan przeróżnych nieruchomości. Swoją wiedzą dzieli się z dziesiątkami tysięcy inwestorów w całej Polsce m.in. na swoim kanale na YouTube’ie.

Piotr Piasek

Piotr Piasek

Partner

Zbudował jeden z największych ekosystemów łączących inwestorów korporacyjnych, indywidualnych oraz fundusze z kilkudziesięcioma tysiącami właścicieli spółek technologicznych w Europie Środkowo – Wschodniej. Posiada olbrzymią wiedzę w zakresie organizowania finansowania projektów rewitalizacji.

Marek Piasek

Marek Piasek

Partner

Codziennie walczy o to, by szerzyć wieści o naszej inicjatywie i podarować szansę właścicielom polskich nieruchomości na odmianę losu ich oraz ich wyjątkowych nieruchomości.

Basia Piasek

Basia Piasek

Partner

10-letnie doświadczenie zdobyte w 7 korporacjach w tym Procter & Gamble, 7 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami z sektora nowych technologii. Basia wspiera naszą inicjatywę z przekonaniem, że dobro wraca ze zdwojoną siłą.

Przemysław Kilanowski

Przemysław Kilanowski

Wiceprezes

Tworzy FiD Group od początku. Zrezygnował z prowadzenia własnej firmy, by być częścią czegoś wielkiego. Stoi na czele Warszawskiego oddziału, gdzie dba o pomyślny przebieg rewitalizacji, interesy inwestorów oraz każdego członka firmy. Posiada talent do ludzi.
Ania Popławska

Ania Popławska

COO

Fanka logiki, struktury i produktywności. Ponad 10 lat optymalizowała procesy biznesowe i zarządzała projektami w międzynarodowych korporacjach. Teraz dba o efektywne funkcjonowanie naszego zespołu. To nasza Iron Woman – łączy karierę zawodową z wychowywaniem trzech synów i uprawianiem triathlonu.

 

Dział budowania relacji

Adrian Olczak

Adrian Olczak

LIDER | Opiekun Klienta | Poznań

Adam Kucała

Adam Kucała

Opiekun Klienta | Poznań

 

Marketing

Paulina Fuchs

Paulina Fuchs

Dyrektorka ds. Marketingu

Olga Maksymczyn

Olga Maksymczyn

Specjalistka ds. Marketingu

 

Tomasz Łowicki

Tomasz Łowicki

Developer

 

Marek Obtułowicz

Marek Obtułowicz

Grafik

 

Project Management

Dominika Szymborska

Dominika Szymborska

LIDER | Zarządzania Projektami

 

Krzysztof Jaworski

Krzysztof Jaworski

Projekt Menadżer

Karolina Świątek

Karolina Świątek

Projekt Menadżer

 

 

Finanse i administracja

Magdalena Łyczko-Szlaga

Magdalena Łyczko-Szlaga

Menadżer Finansów i Administracji

 

 

Analiza nieruchomości

Karol Kowalczyk

Karol Kowalczyk

Analityk Nieruchomości

Partnerzy inwestycyjni

Paulina Amundaray Marzec

Paulina Amundaray Marzec

Partner - właścicielka firmy Inwestycje Marzeń

W branży od 2013 r. Ma na koncie współpracę z ponad 100 zadowolonych klientów. Wierzy że kluczem do sukcesu jest konsekwentne dążenie do celu. Podejmuje się trudnych wyzwań i widzi potencjał w nieoczywistych projektach. Inwestycja marzeń to dla niej inwestycja w długoterminową relację. Twierdzi, że „słowo znaczy więcej niż umowa”.

Tomasz Marzec

Tomasz Marzec

Partner - właściciel firmy RENOWA

Inwestor, specjalista na rynku kamienic i siła sprawcza projektów rewitalizacji. Już od 14 lat kieruje kompleksowymi pracami remontowymi, a branżę budowlaną zna od samej podszewki. Prywatnie zapalony pasjonat motoryzacji.

Partnerzy regionalni

Łukasz Bury

Łukasz Bury

Partner regionalny - Łódź