Zespół

Filip Piechowiak

Filip Piechowiak

Prezes Zarządu i Założyciel FID Group

Lider, strateg i entuzjasta szczegółowego planowania finansowego. Pasjonat architektury, jazdy konnej oraz rozwoju osobowego. Wierzy, że dobre relacje z ludźmi, wsparcie i możliwość odmiany czyjegoś życia stanowi największy przywilej człowieka.
Filip Kowarski

Filip Kowarski

Partner

Doświadczony specjalista nieruchomości. Pomógł w zakupie, remoncie lub wynajmie ponad setek nieruchomości. Szkoleniowiec i autor książek m.in. Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej. Od 10 lat prowadzi projekty, które poprawiają stan przeróżnych nieruchomości. Swoją wiedzą dzieli się z dziesiątkami tysięcy inwestorów w całej Polsce m.in. na swoim kanale na YouTube’ie.
Piotr Piasek

Piotr Piasek

Partner

Zbudował jeden z największych ekosystemów łączących inwestorów korporacyjnych, indywidualnych oraz fundusze z kilkudziesięcioma tysiącami właścicieli spółek technologicznych w Europie Środkowo – Wschodniej. Posiada olbrzymią wiedzę w zakresie organizowania finansowania projektów rewitalizacji.
Michał Szulc

Michał Szulc

Partner

Aktywny inwestor, przedsiębiorca i pasjonat nieruchomości. Lata doświadczeń na stanowiskach managerskich w globalnych firmach oraz wewnętrzną intuicję wykorzystał do budowania biznesu. Posiada talent do dostrzegania okazji inwestycyjnych tam, gdzie nikt inny ich nie widzi. Specjalizuje się w wydobywaniu ukrytego potencjału z nieruchomości.
Paulina Amundaray Marzec

Paulina Amundaray Marzec

Partner

Zarządza warszawskim biurem firmy. W branży od 2013 r. Ma na koncie współpracę z ponad 100 zadowolonych klientów. Wierzy że kluczem do sukcesu jest konsekwentne dążenie do celu. Podejmuje się trudnych wyzwań i widzi potencjał w nieoczywistych projektach. Inwestycja marzeń to dla niej inwestycja w długoterminową relację. Twierdzi, że „słowo znaczy więcej niż umowa”.
Tomasz Marzec

Tomasz Marzec

Partner

Inwestor, specjalista na rynku kamienic i siła sprawcza projektów rewitalizacji. Już od 14 lat kieruje kompleksowymi pracami remontowymi, a branżę budowlaną zna od samej podszewki. Prywatnie zapalony pasjonat motoryzacji.